Titebond Hızlı Ahşap Yapıştırıcısı - Kalın


Titebond Instant Bond Wood Adhesive - Thick

Kalın kıvamda olan bu yapıştırıcının ilk kürlenmesi 8 saniye olup toplam birleşme süresi ise 10 saniyededir. Ahşap için özel formülize edilmiş bir hızlı yapıştırıcıdır. Diğer siyanoakrilat yapıştırıcılara ek olarak bir çok üstün özelliği bünyesinde barındırır. Güçlü, kalıcı bir bağ sağlar ve ulaşılması zor ek yerleri ile mengeneyle sıkıştırılması zor olan yüzey alanları için idealdir. Esas olarak ahşaplar ve ahşap ürünleri için tasarlanmış olan bu yapıştırıcı aynı zamanda bir çok diğer materyalin yapıştırılmasında da kullanılmaktadır.

Kalın kıvamı sayesinde uygulama sırasında ellere bulaşmaz. Köşe birleşimlerinde ve maket işlerinde idealdir. Aynı zamanda diğer Titebond tutkallarını kullanarak yapıştıracağınız ahşapların kenarlarına yalnızca birer damla hızlı yapıştırıcı damlatarak iskence ile baskı uygulama gerekesinimini karşılayabilirsiniz. Bu size işlerinizde zaman kazandırır.

    • Aktivatör gerektirmez
    • 4.000 psi'nin üzerinde çekmede kesme dayanımı
    • Darbeye dayanıklı
    • Daha esnek ve daha az kırılgan
    • Saflık ve kıvam için üç kat distile
Satın Al
TEK KOMPONENT, ÜSTÜN PERFORMANS !

Tek komponentli olup aktivatör gerektirmeyen bu hızlı yapıştırıcının formülü ahşap için özel olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda Akrilik,MDF, Krom, Naylon, Pirinç, Alüminyum, Polyester, Porselen, PVC, Fiberglas, Doğal kauçuk, Paslanmaz çelik, Ahşap ürünler, Polistiren ve Granit malzemelerin yapıştırılmasında güvenle kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Tip Viskozite Boşluk Doldurma Birleştirme Süresi Kür Hızı MIL Şartnamesi (A46050C)
Kalın 2.400 cps 0.008 10 sn 8 sn Tip II, Sınıf 3

Ürün Boyları

Kod Ürün Hacim Hacim (ml)
TG6221 Titebond Instant Bond Wood Adhesive - Thick 2 oz 59 ml