Titebond Hızlı Ahşap Yapıştırıcısı - Orta


Titebond Instant Bond Wood Adhesive - Medium

Orta kıvamda olan bu yapıştırıcının ilk kürlenmesi 5 saniye olup toplam birleşme süresi ise 7 saniyededir. Ahşap için özel formülize edilmiş bir hızlı yapıştırıcıdır. Diğer siyanoakrilat yapıştırıcılara ek olarak bir çok üstün özelliği bünyesinde barındırır. Güçlü, kalıcı bir bağ sağlar ve ulaşılması zor ek yerleri ile mengeneyle sıkıştırılması zor olan yüzey alanları için idealdir. Esas olarak ahşaplar ve ahşap ürünleri için tasarlanmış olan bu yapıştırıcı aynı zamanda bir çok diğer materyalin yapıştırılmasında da kullanılmaktadır.

Orta kıvamlı bu yapıştırıcı ahşaptaki boşlukların ve budakların doldurulması ve tepe kısımlardan çatlamaları önlemek için idealdir. Erişilmesi güç noktalara sızabilen bu yapıştırıcı aynı zamanda iskencelemekte güçlük çekilen parçaların birleştirilmesinde oldukça iyidir. Tornaya bağlanan parça üzerine bir kağıt bez yardımıyla sürülecek hızlı yapıştırıcı çok sağlam parlak bir yüzey elde etmenizi sağlayacaktır. Bu ahşap kalem yapımı gibi özellikli işlerde oldukça faydalı bir yöntemdir. Aynı zamanda diğer Titebond tutkallarını kullanarak yapıştıracağınız ahşapların kenarlarına yalnızca birer damla hızlı yapıştırıcı damlatarak iskence ile baskı uygulama gerekesinimini karşılayabilirsiniz. Bu size işlerinizde zaman kazandırır.

    • Aktivatör gerektirmez
    • 4.000 psi'nin üzerinde çekmede kesme dayanımı
    • Darbeye dayanıklı
    • Daha esnek ve daha az kırılgan
    • Saflık ve kıvam için üç kat distile
Satın Al
TEK KOMPONENT, ÜSTÜN PERFORMANS !

Tek komponentli olup aktivatör gerektirmeyen bu hızlı yapıştırıcının formülü ahşap için özel olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda Akrilik,MDF, Krom, Naylon, Pirinç, Alüminyum, Polyester, Porselen, PVC, Fiberglas, Doğal kauçuk, Paslanmaz çelik, Ahşap ürünler, Polistiren ve Granit malzemelerin yapıştırılmasında güvenle kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Tip Viskozite Boşluk Doldurma Birleştirme Süresi Kür Hızı MIL Şartnamesi (A46050C)
Orta 120 cps 0.005 7 sn 5 sn Tip II, Sınıf 2

Ürün Boyları

Kod Ürün Hacim Hacim (ml)
TG6211 Titebond Instant Bond Wood Adhesive - Medium 2 oz 59 ml