Titebond Hızlı Ahşap Yapıştırıcısı - Jel


Titebond Instant Bond Wood Adhesive - Gel

Jel kıvamında olan bu yapıştırıcının ilk kürlenmesi 20 saniye olup toplam birleşme süresi ise 30 saniyededir. Ahşap için özel formülize edilmiş bir hızlı yapıştırıcıdır. Diğer siyanoakrilat yapıştırıcılara ek olarak bir çok üstün özelliği bünyesinde barındırır. Güçlü, kalıcı bir bağ sağlar ve ulaşılması zor ek yerleri ile mengeneyle sıkıştırılması zor olan yüzey alanları için idealdir. Esas olarak ahşaplar ve ahşap ürünleri için tasarlanmış olan bu yapıştırıcı aynı zamanda bir çok diğer materyalin yapıştırılmasında da kullanılmaktadır.

Akışkan olmayan jel kıvamı gözenekli materyallerin yapıştırılmasında, boşluk doldurmada, kabinet yapımında, birbirine geçmeli profillerin yapıştırılmasında idealdir. 20 saniye gibi uzun bir sürede kürleşme parçaların hizalanmasına imkan tanımaktadır. Akışkan olmadığı için uygulama sırasında ellere bulaşmaz. Aynı zamanda diğer Titebond tutkallarını kullanarak yapıştıracağınız ahşapların kenarlarına yalnızca birer damla hızlı yapıştırıcı damlatarak iskence ile baskı uygulama gerekesinimini karşılayabilirsiniz. Bu size işlerinizde zaman kazandırır.

    • Aktivatör gerektirmez
    • 4.000 psi'nin üzerinde çekmede kesme dayanımı
    • Darbeye dayanıklı
    • Daha esnek ve daha az kırılgan
    • Saflık ve kıvam için üç kat distile
Satın Al
TEK KOMPONENT, ÜSTÜN PERFORMANS !

Tek komponentli olup aktivatör gerektirmeyen bu hızlı yapıştırıcının formülü ahşap için özel olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda Akrilik,MDF, Krom, Naylon, Pirinç, Alüminyum, Polyester, Porselen, PVC, Fiberglas, Doğal kauçuk, Paslanmaz çelik, Ahşap ürünler, Polistiren ve Granit malzemelerin yapıştırılmasında güvenle kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Tip Viskozite Boşluk Doldurma Birleştirme Süresi Kür Hızı MIL Şartnamesi (A46050C)
Jel >50.000 cps 0.010 30 sn 20 sn Tip II, Sınıf 3

Ürün Boyları

Kod Ürün Hacim Hacim (ml)
TG6231 Titebond Instant Bond Wood Adhesive - Gel 2 oz 59 ml